doTERRA Motivate Ürün Açıklaması
Eğer hayatınızda durgunluk yaşıyorsanız veya kendinizi çok az ilham, asgari güven veya daha fazla karamsarlıkla buluyorsanız, doTERRA Motivate ile bir değişiklik yapmak için zaman ayırın ve yaşamınızı yaratıcılık ve amaç doğrultusunda ilerletin. doTERRA Motivate uçucu yağ harmanı, duyularınıza ilham veren nane ve narenciye esansiyel yağları ile formüle edilmiştir ve potansiyeliniz ile aranızda duran motivasyonu düşüren yol bloklarını yıkmanıza olanak tanır. İster odanızı temizlemek, ister bir yarış için antrenman yapmak veya fırçanızı tekrar almak için motivasyona ihtiyacınız olsun, doTERRA Motivate karışımı, hayata karamsar bir bakış açısını, olasılıklarla dolu iyimser bir bakış açısıyla değiştirmek için cesaret ve güven ile sizi destekleyebilir. 

DoTERRA Motivate Nereden Alınır

Bir şişe doTERRA Motivate satın almak için doTERRA Motivate Teşvik Karışımı ürün sayfasını ziyaret edin. DoTERRA esansiyel yağ karışımlarına özgü bir şey de bunların bileşimleridir. DoTERRA’nın tüm uçucu yağ karışımları, CPTG Sertifikalı Saf Terapötik Sınıf ® uçucu yağlardan oluşur . Yağlar CPTG ® olarak sınıflandırıldığında , her bir uçucu yağ partisinin saflığını, gücünü ve kalitesini değerlendiren bir dizi titiz testi içeren CPTG protokolünü geçmiştir. DoTERRA’dan bir karışım satın aldığınızda, aldığınız uçucu yağ ürünlerinin saf ve güçlü olduğunu ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır olduğundan emin olabilirsiniz.

Uçucu bir yağın saflığı ve gücü, etkinliği için çok önemlidir. Bu nitelikler çok önemlidir çünkü uçucu yağlar, piyasadaki birçok yağ gibi, dolgu maddeleri ve safsızlıklar ile doldurulduğunda, kaliteleri ve etkinliği azalır. Bununla birlikte, yağlar saf ve güçlü olduğunda, refahı artırmak için düzgün ve etkili bir şekilde çalışabilirler. 

doTERRA Motivate Kullanımları ve Faydaları

 1. Çoğu zaman değersizlik, endişe ve güçsüzlük duyguları düşünceleri bulutlandırabilir ve potansiyeli sınırlayabilir. Bu duyguların üzerinizde ağırlaşmaya başladığını hissettiğinizde, doTERRA Motivate karışımını topikal veya aromatik olarak olumlu duyguları artırmak için kullanın. doTERRA Motivate yağ karışımı güven, cesaret ve inanç duygularını teşvik edebilir ve daha olumlu ve daha ilham verici olmanıza yardımcı olur. 
   
 2. Gerilemeler ve hayal kırıklıkları sizi üzdüyse veya duygularınız üzerinde cesaret kırıcı bir etki yaratmaya başlıyorsa, sizi yeniden gruplandırmanın ve daha olumlu bir bakış açısına geri döndürmenin zamanı gelmiş olabilir. Böyle zamanlarda, doTERRA Motivate’i sizi olumsuz duygulardan uzaklaştırmak için teşvik edici bir arkadaş olarak kullanın. doTERRA Motivate, şüphe, karamsarlık ve alaycılığın zarar verici duygularına karşı koymaya yardımcı olacaktır. 
   
 3. Bir performans veya konuşmadan önce kendinize güveninizin artmasına mı ihtiyacınız var? İşte özellikle o anlar için küçük bir uçucu yağ ipucu. DoTERRA Motivate yağ karışımını bir gömlek yakasına veya yüze yakın bir giysiye uygulayın ve karışımın aroması size elinizden gelenin en iyisini yapmak için ihtiyaç duyduğunuz güveni verecektir. 
   
 4. Okul için uzun bir kağıt üzerinde çalışırken veya bir proje için saatler harcarken, seçtiğiniz difüzöre bir veya iki damla doTERRA Motivate karışımı ekleyin ve dağıtın. Bu taze ve naneli karışım, projelerinizi tamamlayabilmeniz için motive ve kararlı kalmanıza yardımcı olacaktır. 
   
 5. Ayağa kalkıp ilerlemek için adım attıktan sonra, çabalarınızda sizi cesaretlendirmek ve motive etmek için doTERRA Motivate uçucu yağ karışımını kullanmaya devam edin. Spor etkinliklerinin veya diğer yarışmaların bir parçasıysanız, katılmadan önce nabız noktalarınıza doTERRA Motivate yağı uygulayın. Bu size, elinizden gelenin en iyisini yapmanıza yardımcı olacak pozitif bir güven artışı sağlayacaktır.

DoTERRA Motivate
doTERRA Motivate’in kimyası, Yuzu, Clementine ve Nane gibi narenciye ve nane esansiyel yağlarının bir karışımı ile formüle edilmiştir. Bu yağlar bir araya gelerek canlandırıcı ve tonlama özellikleri içeren monoterpenler ve monoterpen alkoller açısından yüksek bir kimyasal profil oluşturur. Diğer aromaterapi yağlarının kimyasal geçmişleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz doTERRA Duygusal Aromaterapi  sayfasını ziyaret edin . 

Önemli bileşenler

 • Nane Bitkisi
 • Clementine Kabuğu
 • Kişniş tohumu
 • Fesleğen Otu 
 • Yuzu Kabuğu
 • Melissa Yaprağı
 • Biberiye Yaprağı 
 • Vanilya Fasulyesi Mutlak

Dikkat
Olası cilt hassasiyeti. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Hamileyseniz veya doktor gözetimindeyseniz, doktorunuza danışın. Gözler, iç kulaklar ve hassas bölgelerle temastan kaçının. Ürünü uyguladıktan sonra 12 saate kadar güneş ışığından veya UV ışınlarından kaçının.

© doTERRA.com, orijinal metine ulaş

Categories:

Tags:

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *