Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı Ürün Açıklaması

doTERRA’nın önerdiği tamamen doğal taşıyıcı yağ Fraksiyonlanmış Hindistan Cevizi Yağı, uçucu yağ dağılımını artırırken kuru cildi yumuşatıp nemlendiren tüy kadar hafif bir yumuşatıcıdır. Diğer bitkisel taşıyıcı yağların aksine, Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı cilde yağlı bir etki bırakmadan ipeksi ve pürüzsüz bir his bırakır. Fraksiyonlanmış Hindistan Cevizi Yağı cilde kolaylıkla emilir ve tüm uçucu yağlarla çözünür. Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı renksiz ve kokusuz olduğu için, orijinal kokusunu ve faydalarını koruduğu ve koruduğu için uçucu yağlarla harmanlamak için mükemmeldir. Bu taşıyıcı yağ, kuru veya sorunlu ciltler için idealdir ve gözenekleri tıkamadan yatıştırıcı bir topikal bariyer sağlar. Cilt hassasiyetini azaltmaya yardımcı olmak için güçlü uçucu yağları topikal olarak uygularken Fraksiyonlanmış Hindistan Cevizi Yağı kullanılmalıdır.

Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı Kullanımları ve Faydaları

 1. “Biraz uzun sürer” ifadesi, özellikle doğru taşıyıcı yağ ile birlikte kullanıldıklarında uçucu yağları mükemmel bir şekilde tanımlar. Uçucu yağları topikal olarak uygularken, Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı kullanarak güçlü faydalarını elde ederken kullandığınız miktarı azaltabilirsiniz. Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı, topikal uçucu yağ dağılımını artırmak için idealdir. Esansiyel yağlarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için, cilt hassasiyetine bağlı olarak veya bir uçucu yağ etiketinde belirtildiği şekilde bir ölçek esansiyel yağı beş veya daha fazla Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı ile seyreltin.
   
 2. DoTERRA Kesirli Hindistan Cevizi Yağı uygularken cildinize pürüzsüz, ipeksi ve sağlıklı bir ışıltı verin. Bu doğal yumuşatıcı, uygulandığında kuru cildi yumuşatmaya ve yatıştırmaya yardımcı olacak nemlendirici özelliklerle zenginleştirilmiştir. Deneyiminizi ilerletmek için, Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağına en sevdiğiniz uçucu yağdan bir damla ekleyin ve bu karışımı cildinize ferahlatıcı ve kişiselleştirilmiş bir koku için yayın. 
   
 3. doTERRA Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı kokusuz ve renksizdir. Bu özellikler, bu taşıyıcı yağı herhangi bir uçucu yağ ile kolay karıştırma için ideal hale getirir. Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı, parfümünüze veya esansiyel yağ karışımlarınızın kokusuna müdahale etmeden cildin nemlenmesine yardımcı olur. 
   
 4. İyi bir tuz ovmayı seviyor musun? İşte Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı ile kaçırmak istemeyeceğiniz iki harika DIY tuz ovma. DIY Coconut Salt Scrub , yumuşak ve ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlar ve kışın kuru, çatlak cildine veda etmenin ve baharın pürüzsüz, nemli cildine merhaba demenin mükemmel bir yoludur. Bu basit hindistancevizi peelingi, Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı ile aşılanmıştır ve cildin pul pul dökülmesine ve gençleşmesine yardımcı olur. Bu tuz fırçalamayı en sevdiğiniz uçucu yağla da kişiselleştirebilirsiniz. DIY Gençleştirici Kahve Ovması ayrıca bir Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı tabanına sahiptir ve E vitamini yağının ek faydaları ile arzu ettiğiniz yumuşak ve ipeksi cildi elde etmenin eğlenceli ve kolay bir yoludur. 
   
 5. Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı ile rahatlatıcı ve yatıştırıcı bir masajın keyfini çıkarın. Bu taşıyıcı yağ, masaj sırasında kullanıldığında cildinizi nemlendirip yatıştırmakla kalmaz, aynı zamanda uçucu yağlarınızın erişimini genişletmeye de yardımcı olur. İdeal bir masaj için, Kesirli Hindistan Cevizi Yağını sakinleştirici uçucu yağlarla karıştırın ve bu kombinasyonu boynunuza ve omuzlarınıza daha derin bir rahatlama için masaj yapın. Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağının viskozitesi, masaj vuruşlarını daha akıcı hale getirmeye de yardımcı olacaktır. 
   
 6. Hassas cildiniz varsa, Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı şiddetle tavsiye edilir. Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı, güçlü uçucu yağların seyreltilmesine yardımcı olurken, topikal faydalarını elde etmenize de yardımcı olabilir. Uçucu yağları Parçalı Hindistan Cevizi Yağı ile seyreltmek hassasiyeti azaltmaya yardımcı olacaktır. 
   
 7. Makyaj fırçaları sık kullanıldığında, kir, yağ ve eski kozmetik kalıntıları toplama eğilimindedirler. Bu DIY Makyaj Fırça Temizleyicisini kullanarak makyaj fırçanıza biraz TLC verin . Yalnızca Parçalanmış Hindistan Cevizi Yağı , Melaleuca (Çay Ağacı) yağı ve Greyfurt yağı kullanan bu temizleyici, makyaj fırçanıza arındırıcı bir yıkama sağlar ve etkisini korumasına yardımcı olur.
   
 8. Ayaklarınızın, vücudun herhangi bir yerine göre inç kare başına en çok gözeneğe sahip olduğunu biliyor muydunuz? Bu gerçekçi haberle, ayaklarınıza doğru davranmanın ne kadar önemli olduğunu hayal edebilirsiniz. Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı ve Bergamot yağı içeren bu DIY Ayak Maskesi , ayaklarınızı beslemenin yanı sıra çatlamış iyileşmelerden ve kuru ciltten kurtulmanın harika bir yoludur. Yumuşak ve yatıştırıcı sonuçları seveceksiniz!
   
 9. Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı cilt için harika olmakla kalmaz, saçlar için de harikalar yaratır. Bu taşıyıcı yağ, asi saçları yönetmek ve bakım yapmak dahil olmak üzere çeşitli saç yararları için kullanılabilir. Güçlü bir doğal saç kremi için saç yıkama rutininize Kesirli Hindistan Cevizi Yağı uygulayın. Saç yönetimi için, saçı açmaya ve elektriklenmeyi kontrol etmeye yardımcı olması için doTERRA Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı kullanın. 
   
 10. Bazen yüz nemlendiricileri yarardan çok zarar vererek tıkanmış gözeneklere ve yağlı kalıntılara neden olabilir. Cildinizin gözenekleri tıkamadan ve yağlı bir cilt bırakmadan yumuşak ve pürüzsüz görünmesini sağlayacak güçlü bir nemlendirici için Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı kullanın. Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı ayrıca hassas ciltler için mükemmel bir yüz nemlendiricisidir. 
   
 11. Tıraş sonrası deneyiminizi DIY Razor Relief Serum ile geliştirin . Fraksiyonlu Hindistan Cevizi Yağı, gül suyu ve 5 güçlü uçucu yağ kullanan bu serum, tıraş bıçağı darbelerini azaltmaya ve iyi bir tıraştan sonra rahatlama hissi vermeye yardımcı olabilir. Bu bileşenlerin doğal özellikleri cildi yumuşatır, yumuşatır, yatıştırır, canlandırır ve temizler, sağlıklı ve doğal bir ışıltı verir. 

Eğlenceli Gerçek

Hindistan cevizi hurmasının dünyadaki diğer ağaçlardan daha fazla kullanımı olduğu söyleniyor. Palmiye; içecekler, yiyecek, gölge, sazlama, şapkalar, sepetler, mobilyalar, giysiler, odun kömürü, müzik aletleri, şampuan ve çok daha fazlası için kullanılır. Aynı zamanda bir hayat kurtarıcı olduğu da bilinmektedir. Kasırgalar sırasında, ağaca tutunan insanlar, ağacın esnek yapısı nedeniyle denize sürüklenmekten kaçınmışlardır. 1

Bitki Tanımı

Hindistan cevizi hurması, Cocos nucifera , Arecaceae ailesinin monokot çok yıllık bir üyesidir. Avuç içi gövdesi lifli ve kalın, üst üste gelen gövdelerden oluşur ve 25 metre yüksekliğe kadar büyüyebilir. Gövde yaylarının tepesinde, 4 metreye kadar uzayabilen yapraklar sabitlenmiştir. Bu palmiyenin meyvesi hindistan cevizidir. 2  doTERRA Fraksiyonlanmış Hindistan Cevizi Yağı bitkinin meyvesinden elde edilir.

Tahviller

Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Hamileyseniz, emziriyorsanız veya doktor bakımı altındaysanız, doktorunuza danışın. Gözler, iç kulaklar ve hassas bölgelerle temastan kaçının.

© doTERRA.com, orijinal metine ulaş

Categories:

Tags:

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *